2015/16-os esszépályázat – végeredmény!

Megszületett a 2015-2016-os középiskolai esszépályázat végeredménye!

Gratulálunk a helyezetteknek és természetesen minden résztvevőnek, elvégre ha pénzjutalomban nem is, de értékes gondolatokban mindenki részesedett és részesített másokat! Külön köszönet illeti a felkészítő tanárokat, akik tanítványaik tehetsége révén ismét bebizonyították, hogy van helye a filozófiai jellegű gondolkodásnak, ha – sajnálatos módon – nem is a közoktatásban, de – reményt táplálóan, megszüntethetetlenül, mert antropológiai szükségszerűséggel – az érlelődő fiatal emberek eleven szellemében. Meglehet, fizika nélkül egyetlen lépést sem tudunk tenni a földön, viszont metafizika nélkül nem is érdemes.

1. Trizner Laura
2. Hudák Eszter és Rózsa Andrea
3. Réz Gabriella és Molnár Zita

Külön dicséretben részesül Galambos Bence, Gulyás Lili és Hadobás Hedvig.

A helyezettek jutalma 15.000, 10.000, 5.000, a külön dicséreteseké 3.000 Ft-os könyvutalvány.

Mint a pályázat kiírásában jeleztük, a díjakat nyilvános ünnepség keretében tervezzük átadni. Ennek során a díjazottak és dicséretben részesültek bemutathatják dolgozatukat, és válaszolhatnak a hallgatóság részérők feltett kérdésekre. A díjátadás tervezett időpontja 2016. április 15. 13.00, helyszíne a Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Kar B/2. épület földszinti Kék terme.

Nincsenek hozzászólások.